Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chystáte se na svatbu, do divadla nebo na jinou společenskou událost? Vyberte si z naší exkluzivní kolekce obleků v hodnotě 19 500 Kč. Pokud si oblek pronajmete a zamilujete si ho, můžete si ho koupit za zvýhodněnou cenu 7 900 Kč!

Všechny naše obleky jsou pečlivě ušité v Česku a kolekci obměňujeme každé dva měsíce, takže vždy najdete něco nového a stylového.

Pro více informací nás prosím kontaktujte pomocí formuláře níže a domluvte si schůzku v naší pobočce. Náš zkušený krejčí s dlouholetou praxí vám pomůže vybrat ten pravý oblek pro vaši příležitost.

Jak to funguje?

  • Doba pronájmu: Jeden týden.
  • Prodlužování: Pokud potřebujete oblek na delší dobu, individuálně se domluvíme.
  • Cena: Pronájem obleku stojí 2 490 Kč.
  • Možnost koupě: Pokud se rozhodnete oblek koupit, doplatíte pouze 7 500 Kč.

Navíc nabízíme možnost pronájmu kompletního setu za 3990 Kč, který zahrnuje oblek, košili, motýlek/kravatu a kapesníček.

Přijďte se přesvědčit a vyzkoušet si naše obleky na vlastní kůži!

Pronájem 1x třídílného obleku.

Jdete na svatbu, do divadla nebo na jinou společenskou událost? Vyberte si z naší kolekce obleků v hodnotě 19 500 Kč, pokud si oblek pronajmete a zalíbí se Vám, tak doplatíte pouze 7900 Kč a celý set je Váš! Všechny obleky z naší kolekce jsou ušité v Česku a kolekce měníme každé dva měsíce. Pro více informací náš kontaktujte níže a domluvte si termín u nás na pobočce. Náš krejčí s celoživotní zkušeností Vám pomůže s výběrem perfektního obleku pro Vás. Doba pronájmu je jeden týden, pokud budete chtít pronajmout na delší dobu, tak se domluvíme individuálně.

Cena 2490 Kč (Možnost koupit přes e-shop a rovnou zaplatit)

Pronájem 1x třídílného obleku, košile, motýlku/kravaty a kapesníčku.

Jdete na svatbu, do divadla nebo na jinou společenskou událost? Vyberte si z naší kolekce obleků v hodnotě 19 500 Kč, pokud si oblek pronajmete a zalíbí se Vám, tak doplatíte pouze 7900 Kč a celý set je Váš! Všechny obleky z naší kolekce jsou ušité v Česku a kolekce měníme každé dva měsíce. Pro více informací náš kontaktujte níže a domluvte si termín u nás na pobočce. Náš krejčí s celoživotní zkušeností Vám pomůže s výběrem perfektního obleku pro Vás.

Doba pronájmu je jeden týden, pokud budete chtít pronajmout na delší dobu, tak se domluvíme individuálně.

Pronájem obleků